דלתות פנים זולות

 

דלתות פנים זולות

'מחסן האדריכל' מתחייב לתת לכם דלתות איכותיות ואמינות עם אחריות – במחירים זולים במיוחד (מחירי סיטונאות אמיתיים). אנו מוכרים דלתות פנים זולות אשר מיובאות על ידינו באופן אישי ונמכרת בסיטונאות לקבלנים, למוסדות, לעסקים ואף לאנשים פרטיים במחירי סיטונאות שווים לכל המגזרים. חשוב לציין כי אצלנו תמצאו דלתות זולות שאינן ממוחזרות או ישנות אלא חדשות לגמרי, אם כך מדוע המחירים כל כך זולים? קנייה מהמקור חוסכת את עלויות התיווך ומורידה את המחירים באופן משמעותי.

מחירי דלתות

יש לקחת בחשבון כי קניית דלתות איכותיות כרוכה במרכיבים שונים המשפיעים על המחיר. ראשית, הדלת עצמה, החומר ממנה היא עשויה. ניתן למצוא דלתות מפלדה אשר מתאימות יותר לכניסה ובדרך כלל מאובטחות במנעולים איכותיים, אלו דלתות שאינן זולות באופן כללי אך אצלנו מחירן נמוך מהרגיל. כמו כן ניתן למצוא דלתות פנים זולות עשויות מעץ, דלתות עץ תעשייתיות הינן דלתות זולות יותר מאשר דלתות מעץ מלא אך אנו מציעים מגוון של דלתות תעשייתיות בעלות ציפויים איכותיים אשר מעניקים יופי מרהיב ואיכות לדלת ללא עוררין.

תוספות לדלתות

חלק חשוב בקניית דלת הוא בחירת הפרזול שיעטר את הדלת, כלומר בחירת הידיות. אצלנו תמצאו ידיות זולות במבצעים מיוחדים. כמו כן ניתן לעטר את הדלת בפיתוחי עץ או במשקופים מיוחדים אך העלות של דלת חלקה נמוכה יותר. הכל תלוי בתקציב שלכם, אך אנו נדאג למצוא עבורכם את הדלת המתאימה במחיר מותאם לכיסכם.

לחץ כאן עכשיו לצפייה במבצעים החמים