דלתות עץ

כיצד לבחור דלתות פנים לבית?

הטכנולוגיה כיום מאפשרת לייצר אינספור סוגים שונים של דלתות פנים העשויות מחומרים שונים, בעלי ציפוי ייחודי, צבעים מגוונים ועוד. השפע התעשייתי עלול לבלבל ולכן יש להקפיד על בדיקת איכות הדלת בטרם ממהרים להחליט.

דלתות פנים מעץ

ברוב המקרים אנו ממליצים על דלתות עץ, מדוע? ניתן להתאים בקלות דלתות עץ לכל סגנון עיצוב שקיים בחלל כיוון שדלתות עץ יכולות לשמר את המראה הקלאסי העצי שלהן אך בקלות ניתן להמיר את המראה הקלאסי במראה חדשני על ידי ציפוי הדלת בצבעים נועזים, מתוחכמים, שובבים ועוד. מלבד זאת, ניתן לשדרג את המראה על ידי בחירת דלתות פנים מעץ אשר מעוצבות בפיתוחים מרהיבים.

איכות מעל הכל

קיימים סוגים שונים של דלתות פנים מעץ, חלקם עשויים מעץ מלא וחלקם עשויים סגסוגת של עץ. דלתות מעץ מלא הן למעשה דלתות אשר מיוצרות מ – 100% עץ ולכן מיוחסות להן יתרונות רבים. אלו דלתות עמידות מאוד אשר מאריכות חיים, חזקות, ידידותיות לסביבה כיוון שהן לא עוברות תהליכם כימיים, ידידותיות לבני הבית כיוון שאינן פולטות גזים מסוכנים בניגוד לעצים תעשייתיים מסוימים וכמובן שהיתרון הגדול שלהן הוא עמידות בפני הלחות הגבוהה בישראל.

דלתות עץ תעשייתיות עוברות תהליך של גריסה והדבקה של העץ לתוך השבלונה הרצויה. אומנם האיכות שלהן נמוכה מזו של העץ המלא אך ציפוי איכותי שומר על עמידותן ומאפשר לרכוש דלתות פנים מעץ בעלות נמוכה יותר.

צפה בגלריית התמונות של דלתות הפנים שלנו