דלתות פנים מחיר

  • דלתות פנים מחיר - מחירוןכמה עולות דלתות פנים איכותיות?
  • מה זה מחיר טוב? איפה אפשר למצוא את המחירים הכי טובים בשוק?
  • מעוניין לקנות דלתות פנים סופר איכותיות במחירי סיטונאות?

כיום אתה לא צריך להתפשר! אנו מספקים מגוון אדיר של דלתות איכותיות, מעוצבות ויפות במיוחד (מהממות!) במחירים המותאמים ליוקר המחיה בישראל. ברגע שאתה קונה ישירות מהיבואן לצרכן, המחיר צונח למטה. אצלנו תמצא את המחיר הכי טוב בשוק – באחריות!

(מחירי סיטונאות ללקוחות פרטיים ומוסדיים כאחד)

>> דלתות פנים במבצע – לחץ כאן לצפייה במבצעים שלנו!
>> לצפייה בקטלוג דלתות פנים (מומלץ) – לחץ כאן

מחירון דלתות פנים

מחירון דלתות פנים במחסן אדריכל מתחיל מכמה מאות שקלים בלבד עבור דלתות פנים איכותיות ומעוצבות. אנו מציעים מחירון דלתות פנים זולות אשר אטרקטיבי לכל מגזר (גם למגזר הפרטי) ומאפשר קנייה במחירי סיטונאות. ייבוא אישי וקנייה ישירות מהמקור חוסכת מכם את פערי התיווך המשפיעים על מחיר דלתות פנים במקומות אחרים. אצלנו תיהנו ממבצעים מיוחדים על בנוסף למחירי הסיטונאות הקבועים.

מה משפיע על מחיר דלתות פנים?

מחיר דלתות פנים מורכב באופן כללי ממספר גורמים:

חומר הגלם של הדלת – מחיר דלתות פנים מושפע בעיקר מחומר הגלם של הדלת. דלתות פנים מתייקרות ככל שאיכותן מתקרבת לעבר העץ המלא היוקרתי.

משקופים – המשקוף הוא חלק בלתי נפרד מקניית דלת. משקופים מיוחדים כגון משקופים מעוגלים או משקופים הממשיכים בקו אחיד עם הקיר, ייקרו את המחיר.

פרזול – אנו מציעים מגוון ידיות זולות אך ידיות מיוחדות או מנגנון נעילה מגנטי עולים מעט יותר.

ציפוי הדלת – דלתות פנים מגיעות במגוון ציפויים כמו פורמייקה, למינציה, צביעה בתנור ועוד. לכל שיטה מחיר אחר.

עיצוב מיוחד – ניתן לרכוש דלתות מעוצבות בפיתוחי עץ, חלון זכוכית חלבית משולב בדלת, תוספות של עיטורי מתכת ועוד. ככל שעיצוב הדלת דורש יותר עבודה כך מחירה יעלה.

אנו ממליצים לרכוש דלתות איכותיות בעלות ציפוי עמיד אשר יחזיק שנים רבות. תוספות ושכלולים עיצובים הם בונוס מרהיב אך לא תמיד הכרחי בכל אחת מן הדלתות בחלל הבית.

>> לחץ כאן לצפייה במבצעים החמים שלנו!