דלתות בסיטונאות

אצלנו קונים דלתות בסיטונאות! (שיטה ייחודית)

אנו, ב'דלתות מחסן האדריכל', ידועים במחירים הזולים שלנו (ללא התפשרות באיכות!)

מה הסוד שלנו? פשוט מאוד, זה לא סוד – דלתות בסיטונאות.

אנו עובדים בשיטה ייחודית אשר מאפשרת לנו למכור לקבלנים, למוסדות, לחנויות, למגזר העסקי ואף למגזר הפרטי, דלתות במחירי סיטונאות חסרי תקדים אשר מתאימים לכל כיס ומותאמים ליוקר המחייה בישראל. ייבוא אישי שלנו וקנייה בכמויות גדולות חוסך מכם את פערי התיווך  הגבוהים אותם הלקוח נדרש לשלם בעת קנייה במקומות אחרים. כך מחירי הדלתות בדלתות מחסן האדריכל יורדים באופן משמעותי.

דלתות פנים בסיטונאות

אנו מציעים מגוון רחב של דלתות פנים בסיטונאות וגאים להגיד כי אנו מתמחים בייבוא דלתות פנים איכותיות. דלתות הפנים שלנו אומנם במחירים נמוכים אך הן מיוצרות מחומרי גלם איכותיים ועמידים אשר ישרתו אתכם שנים רבות כמו כן, תקבלו מאיתנו אחריות על כל הדלתות. אנו מייבאים באופן אישי את דלתות הפנים שלנו ולכן אנו שמים דגש ובוחרים בקפידה את דלתות הפנים האיכותיות ביותר והטובות ביותר לאקלים הישראלי ולסגנון העיצוב הפופולארי.

לחצו כאן לצפייה במבצעים החמים שלנו

מבצעים מיוחדים על דלתות בסיטונאות

אנו מזמינים אתכם להתעדכן אצלנו במבצעים המיוחדים שלנו. בנוסף למחירי הסיטונאות הנמוכים אנו מורידים את המחיר עוד יותר על מוצרים נבחרים. תוכלו למצוא דלתות פנים בסיטונאות במחירי מבצע, דלתות כניסה בסיטונאות במחירי מבצע ועוד ועוד. אסור לפספס!