דלתות אקוסטיות

מי בכלל צריך דלתות אקוסטיות?

בעבר מחירן של דלתות אקוסטיות היה גבוהה מאוד ולכן היה נחלתם של מוסדות ציבוריים בלבד. כיום, לאחר התפתחות טכנולוגית בתחום תעשיית הדלתות, מחירן ירד כך שניתן בהחלט ואף רצוי להתקין דלתות כניסה אקוסטיות בבתים ודלתות פנים אקוסטיות בבתים, משרדים ועוד. אנו מציעים דלתות אקוסטיות איכותיות בייבוא אישי ובמחירי סיטונאות שווים לכל כיס.

היתרונות של דלתות פנים אקוסטיות

דלתות אקוסטיות סטנדרטיות יכולות לחסום רעש בעוצמה של כ- 20 דציבלים יותר מדלת מבודדת רגילה. מדוע כדאי לחסום רעש בבית מגורים? כאשר מדובר במשפחה לרוב ההורים רוצים פרטיות בחדרם, כך הם יכולים לשוחח מבלי שישמעו אותם מבעד לדלת. כמו כן, בני המשפחה מעדיפים לא לשמוע את הילדים הקטנים משתוללים בחדר המשחקים או את שיעורי המוזיקה שמתחוללים בחדר אחר. בעזרת דלתות פנים אקוסטיות שלוות המשפחה נשמרת.

דלתות פנים אקוסטיות במשרד

דלתות אקוסטיות יעזרו לשמור על השקט במשרד כך שכל אחד יוכל לבצע את עבודתו ללא הפרעות מיותרות. כמו כן, פרטיות במשרד הינה גורם חשוב מאוד, לקוחות רבים דורשים דיסקרטיות מלאה בעת סגירת עסקאות או מתן פרטים אישיים על עצמן או על חברתן.

>> לצפייה בגלריית התמונות של דלתות פנים – לחץ כאן!

ממה עשויה דלת אקוסטית?

על פניו דלת אקוסטית נראית ממש כמו דלת רגילה, מעוצבת, מצופה בחומרים שונים וצבעים מגוונים אך היתרון שלה נמצא מתחת למראית העין. דלת אקוסטית מיוצרת מכמה שכבות של החומר ממנו עשויה או משבבי עץ דחוסים יחד עם חומר הקרוי פלקסבורד אשר מבודד יותר מקיר טיח, בנוסף קיים איטום גומי המוצמד לאורך המסגרת.